Отчет за ноябрь 2017

Отчет о нашей деятельности

 

 

Всяке добре даяння й усякий досконалий дар згори сходить від Отця світла, в якого нема ані зміни, ані тіні переміни. (Якова 1:17)

 

 

Мир вам, дорогі брати і сестри!

 

13 листопада – Міжнародний день сліпих, що заснований на честь дня народження французького педагога Валентина Гаюї (1745 р.), який започаткував у Парижі і Петербурзі кілька шкіл і підприємств для сліпих. У 1784 році в Парижі, на власні кошти в своєму будинку Валентин Гаюї відкрив першу в світі школу для сліпих дітей під назвою «Майстерня трудящих сліпих». Його учнями були 12 безпритульних дітей підібраних на церковній паперті. Божа іскра, яка торкнулася серця Валентина Гаюї, спонукала його використати високий педагогічний хист і всі заощадження, заради блага незрячих дітей.

Дзвінки та листи, які надходять на адресу Місії свідчать про позитивний резонанс проведеного Дня молитви за незрячих: «Брати і сестри нашої церкви приєдналися до молитовного служіння за духовне пробудження незрячих України. А ще ми зібрали посильну фінансову допомогу для сліпих дітей-сиріт».

Брат Павло: «На зібранні я побачив фільм про ваше служіння. Коли ішов на роботу, зустрів в метро незрячого чоловіка, раніше в своїх клопотах не звернув би на нього уваги, але на цей раз зупинився і придивився до його дій. Незрячий ретельно простукував дорогу, щоб потрапити до переходу. Я зрозумів, що він втратив орієнтири, і тому запропонував свою допомогу. Так я познайомився із Русланом. Часу у мене було небагато, але я встиг йому засвідчити і розповісти про вашу Місію. Надсилаю вам його телефон. Гадаю, що цей чоловік потребує реабілітації».

Дорогі брати та сестри ми дякуємо за небайдужість ваших сердець. Усіх нас, духовно зрячих людей, Христос спонукував бачити тих, хто страждає. Не проходьмо повз Вартимеїв сучасності! Ці люди часто залишені, пригніченні та безпорадні, а інколи – огрубілі і лайливі. Але усім їм вкрай потрібен поводир, який підведе їх до Христа.

Брати та сестри Рівненської церкви «Дім Євангелії» особливо відкриті до потреб інвалідів свого міста. Вже майже 20 років ця община опікується інвалідами-візочниками. З 2008 року, відгукнувшись на поклик Місії, церква взяла під своє крило незрячих людей Рівного. Початок був нелегким… Але наполегливість та жертовність віруючих, розтопили крижані серця сліпих людей. Сьогодні служінням незрячим в Рівному охоплено більше 120 інвалідів по зору та членів їх сімей. Щосереди тематичні заняття в клубі УТОСу, а щочетверга біблійна група збирається в приміщенні церкви. Раз у місяць громада церкви дає благодійний обід незрячим та вітає іменинників. Щонеділі церковний автобус на службі у незрячих, щоб усі бажаючі могли відвідати богослужіння. І це не враховуючи відвідувань хворих, матеріальної допомоги на лікування, супроводу та допомоги у проходженні медичного огляду і багато іншого. Результати такої праці – 22 незрячих щиро навернулися до Господа та прийняли хрещення.

Прославимо Бога, що разом із вами ми можемо бути благословінням для обездолених незрячих, тим самим виконуючи заклик Ісуса Христа: «Приведіть його до Мене».