Звіт за січень 2022

Звіт про нашу діяльність

«Ви, хто пригадує Господа, не замовкайте!» Іс 62:6

Дякуємо, дорогі наші співробітники в служінні незрячим, що ви, догоджаючи Богу, молитовно та фінансово сприяєте розвитку проповіді Євангелії серед незрячих людей України.

Навчальна конференція «Полюби Господа», об’єднала служителів Місії 19-22 грудня в Закарпатті. «Полюби Господа» – не просто християнське гасло, а заповідь Божа та щоденний виклик для кожного християнина і особливо служителів Місії.  Адже ці люди, всупереч обставинам, фізичній темряві, багатьом супутнім хворобам, маючи в своїх руках лише тростину, в ім’я Бога приймають рішення рухатися вперед, трудитися для Христа і вести за собою багатьох інших.

Ось,  декілька фактів, які про себе розповів незрячий молодий волонтер Місії Вадим. Брат приїхав на конференцію із Києва: «19 грудня для мене – трагічна дата. Саме в цей день загинув батько, залишивши нас, чотирьох дітей, сиротами. Згодом, коли вдалося вирватися із убогості, бо став самостійно заробляти, саме 19 грудня на мене напали грабіжники і сильно побили, в результаті чого я втратив зір. Якби не Господь, я б ще довго боявся цього «чорного» числа,- зізнається Вадим,- але я повірив в Ісуса Христа і моє життя кардинально змінилося. Тому сьогодні, тобто
19 грудня, по дорозі на конференцію, замість страху я мав велику радість і честь благовістити своєму сусіду по купе, ми проговорили із ним про живу віру і перемогу Христа майже півночі!»

Слухаючи його, ми усі щиро раділи, бо ще раз пересвідчились, що брат полюбив Господа «усім своїм серцем і всіма помислами», тому сам Господь став йому Поводирем.

І таких сміливців, що, незважаючи на карантин, сніг та ожеледицю,  добирались різними транспортними засобами заради того, щоб мати братерське спілкування, у місії «Служіння незрячим» – чимало! Ними тішимося, ними радіємо і хвалимось перед Богом, бо саме вони є для нас із вами – спільний вінець похвали, як про це колись стверджував апостол Павло: «Бо хто нам надія, чи радість, чи вінок похвали? Хіба ж не ви перед Господом нашим Ісусом в Його приході? Бо ви наша слава та радість!» 1-сол 2:19-20

Спікери конференції Анатолій Сінькевич, Сергій Ачкасов, Людвіг Мініх та Ігор Мельничук нагадували усім братам і сестрам про те, що молитва – це невід’ємна частина кожного Господнього служителя. Адже ми можемо приносити плоди у служінні тільки за умови, коли «перебуватимемо на Лозі».

Брати поперемінно наставляли слухаючих: «Ваше бажання посвятити себе Господу – унікальне! Але завжди пам’ятайте, що Христос говорив своїм учням: «Без Мене не можете нічого робити», а ще Дух Святий усім нам сьогодні промовляє: «Любіть один одного братньою любов’ю; У ревності не лінуйтеся, духом палайте, Господеві служіть,… завжди перебувайте в молитві» Рим12:10-12