Звіт за листопад 2021

Звіт про нашу діяльність

 «Блаже́нний, хто дбає про вбогого, — в день нещастя Господь порятує його!» (Пс. 40:2)

  В 1982 році Генеральна Асамблея ООН затвердила відзначати 3 грудня — «Міжнародний день людей із інвалідністю». Цей день покликаний  щороку нагадувати людству про право та обов’язок виявляти турботу до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю.

Наш Господь і Спаситель ще 2 тисячі років тому закликав своїх послідовників бути особливо уважними і милосердними до тих, хто надміру засмучені і обтяжені, і таким чином виконувати заповідь: «Любити ближнього як самого себе». Наше ставлення до ближнього, і особливо до людей із інвалідністю, визначає глибину наших переконань, віри та готовності слідування за Христом.

На сьогодні в Україні є понад 2,7 млн. осіб, які мають інвалідність, серед них біля 200 тисяч незрячих та слабозорих людей, яким ми з вами, дорогі друзі, проповідуємо Євангеліє та допомагаємо нести їх нелегкий земний хрест.

Сім’я Олександра та Олени Писаренко більше 20 років опікувалась незрячими та слабозорими людьми міста Маріуполя та навколишніх сіл. Увесь цей час вони  проповідували Євангеліє перш за все через особливу любов, піклування та турботу про своїх підопічних.          

 1 листопада брат Олександр, перейшов до осель свого Небесного Отця.  Родина та усі його духовні діти дуже сумують, адже брат Олександр був для багатьох із них і батьком, і наставником, і другом, часто водієм і нерідко прибиральником та сантехніком. 

Останнім часом Олександр особливо трепетно проповідував про Царство небесне, любив цитувати Йова : «…над Богом величність страшна. Всесильний! Не можем його осягнути!  Великий силою і правом, повний правоти, але не утискає. Нехай бояться Його люди…» Йов.37:22-24

Олена Писаренко, вірна дружина та надійна помічниця в служінні, хвилюється про незрячих і просить молитовної підтримки, щоб біблійна група, яка нараховує близько 20 людей, та велика кількість стареньких немічних незрячих людей на дому не залишилися на довгий час без духовного наставника і опікуна.

Дякуємо вам, друзі, що в цей непростий час ви продовжуєте піклуватися про сліпих і жертвувати на справи милосердя. Нехай вам усім воздасть Бог!!!      2 Кор. 2:14