Травень, 2024
Нещодавно наша команда завзятих місіонерів-мандрівників (брати із Харкова: Сергій, Антон та Андрій) подолала близько 2800 км. Це майже стільки ж, як від Харкова до Лондона. Їхній маршрут пролягав через Харків – Миколаїв – Одесу – Умань – Бар – Кам’янець-Подільський – Хмельницький – Київ — Харків.
Долаючи тисячі кілометрів, наші брати також щоденно проводять біблійні онлайн-навчання для незрячих через телефонну мережу та різні месенджери.
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-22_12-13-000-e1716799790835.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_16-56-55-1024x576.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_16-57-33-1024x707.jpg)
Також Володимир та Руслана Веретеннікови відвідали біблійні групи у Полтаві, та новостворені групи в Лубнах та Решетилівці.
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_16-58-18-1024x577.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240509_122131.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240509_180050_873-1024x768.jpg)
На даний момент на Закарпатті проходить довгоочікуваний захід – адаптація для людей середнього віку, що втратили зір.
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240517_090846-1024x609.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc01104.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc07059.jpg)
11 людей щоденно старанно навчаються, адже розуміють, що це їхній шанс, перший крок до самостійного та повноцінного життя. Серед учнів цього заїзду є ті, що зовсім нещодавно втратили зір і знаходяться у важких переживаннях.
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024_05_adczentr_67-1024x577.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/dsc07014.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-18_17-03-25.jpg)
Але ми віримо, що Господь через Слово Боже, яке щодня проповідується учням цього реабілітаційного заїзду, має силу втішити і заспокоїти кожну душу, адже саме Він обіцяє кожному з нас: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» © Біблія