Жовтень, 2023
Нещодавно пройшов табір під назвою «Золотий вік», що об’єднав незрячих людей старшого віку із Києва, а також Полтавської, Франківської, Львівської, Сумської та Одеської областей. Цей був дуже плідний час спілкування, розбору Святого Письма, псалмоспівів, екскурсій тощо.
Ми знову провели євангелізацію в Товаристві незрячих на Полтавщині,. На зустріч прийшло близько 60 людей, які змогли почути Добру Звістку та отримати від Місії гуманітарну допомогу у вигляді наборів продуктів харчування.
Наш київський біблійний клуб «Від серця до серця» нещодавно відзначив сьому річницю. «Я працюю на підприємстві для незрячих вже 50 років, – розповіла слабозряча сестра Франческа. – Коли я повірила в Бога, то мріяла, щоб тут звучало Боже Слово, щоб люди пізнавали Його милість та любов. І тепер на нашому підприємстві є клуб «Від серця до серця». Я дуже вдячна Богу за цю можливість».
Також в цьому місяці збиралася група незрячих у м. Решетилівка. Місцева євангельська церква, як завжди, відкриває свої двері, а також серця для служіння незрячим людям
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-01_18-44-38-1024x576.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-01_18-44-39-1024x575.jpg)
![](https://prozrey.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-01_18-44-39-2-1024x478.jpg)